איך להיות שען עצמאי?

למרות שאנחנו בהתקדמות טכנולוגית מטורפת, מקצוע השענות כאן כדי להישאר. ענף השעונים צמח למרבה הפלא. נכון שמקצוע השענות הוא מקצוע עתיק אך הוא גם מקצוע המעניק סיפוק וחדוות אומנות. הוא דורש ריכוז והיכרות עם רכיבים וחלקיקים זעירים. המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים מנגישים לכם מידע הנדרש להקמת עסק עצמאי לתיקון ומכירת שעונים. המפתח. 

מי קהל היעד? 

 1. אנשים פרטיים. 
 2. חנויות שעונים.
 3. חנויות תכשיטים.

כדי להרחיב את קהל היעד ולא לפנות רק אל אנשים הזקוקים לתיקון שעון, באפשרותכם למכור שעונים ובכך לפתוח את העסק לקהל רחבי יותר. אבל קחו בחשבון שהרחבה כזו גם עולה יותר ומחייבת התנהלות מול ספקים, עלויות מבנה מתאים ועוד.

עסק של תיקון שעונים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים הנדרשים כדי להיות שען עצמאי? 

 • פתיחת עסק – לפני הכל, עליכם לקבלת תעודת עוסק פטור. לצורך כך, עליכם להירשם כבעל עסק ברשויות המס, הביטוח הלאומי והמע"מ. על מנת לעבור את שלב הרשמת העסק בצורה עסקית נכונה, חשוב מאוד ליצור קשר עם יועץ עסקי/מנה"ח שידריך אתכם ויעשה עבורכם את העבודה.

   

 • השכרת חנות – כדי לעבוד להגיע לרווחים גבוהים, עליכם להשכיר חנות, מומלץ להשכיר חנות הממוקמת בסמוך לחנויות תכשיטים. בעלי חנויות התכשיטים יביאו לכם הרבה מאוד תיקונים של הגדלת והקטנת שעונים, החלפת מנגנונים ועוד.

   

 • רכישת מלאי – כדי להפוך את החנות הפרונטלית שלכם למקום עם עניין, חשוב מאוד להציע שעוני קיר, שעונים מעוררים ושעוני יד למכירה. גם אם תחום ההתמחות שלכם זה התיקונים ולא המכירות, זה יעזור לכם להתקדם בכמות התיקונים שאתם מבצעים ביום.

   

 • מיתוג ופרסוםפנו לסוכנות פרסום מקצועית לפחות כמו המפתח דיגיטל  למיתוג העסק שלכם בצורה שתשקף את המקצועיות שלכם. ההבדל בין מיתוג מקצועי למיתוג מצועצע, הינו הבדל דק אבל מהותי במיוחד.

   

 • יצירת קשרים – הכסף הגדול בתחום השענות, זה לאו דווקא מאנשים פרטיים, אלא מחנויות שעונים המספקות עבודה בכמויות גדולות. אם אין לכם יכולות שיווקיות טובות, כדאי שתעזרו ביועץ עסקי לבחירת דרכי השיווק הנכונים לעסק שלכם. 

בניית תוכנית עסקית 

השלב המשמעותי ביותר להצלחת העסק זה בניית תוכנית עסקית. בלי תוכנית עסקית, גם הרעיונות השיווקיים והעסקיים המוצלחים ביותר, לא יגיעו אל תכליתם. המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים כבר ליוו עשרות בעלי עסקים בדרכם לניהול עסק בצורה מקצועית ורווחית. מוזמנים גם אתם להצטרף למועדון בעלי העסקים המצליחים שקיבלו ייעוץ עסקי מקצועי בחברת המפתח.