איך להיות מעצב תכשיטים? 

עיצוב תכשיטים הוא תחום מכניס הדורש עמידות בפני מתחרים. מדובר במקצוע לכל דבר ועניין ואם למדתם עיצוב תכשיטים תוכלו להשתלב במקצוע. כדי להיות מעצב תכשיטים מקצועי ניתן ללמוד במקומות ייעודיים לכך, ישנן כמה מכללות בארץ המקנות את הידע הנדרש. 

איפה עובדים כמעצב תכשיטים? 

  • במפעלי תכשיטים – קחו לדוגמא את מפעל התכשיטים הידוע בקרית גת – טננגרופ, מועסקים בו עשרות מעצבי תכשיטים, אחרי שמעצבי התכשיטים עיצבו תכשיט, הוא עובר בקרה ויורד לפס הייצור במפעל. קחו בחשבון שבעבודה כמפעל, המשכורת מוגבלת. גם אם אתם עושים עבודה מדהימה, יש גבול כמה כסף תוכלו לקבל לשעה. לעומת זאת, בעבודה כעצמאי, העבודה שלכם תוערך בשוויה האמיתי.
  • לתת שירות לצורפים פרטיים – אחרי שיש לכם את המידע ואת המקצועיות כמעצבי תכשיטים, אתם יכולים להתחיל לעבוד כעצמאיים ולעצב תכשיטים לצורפים המעוניינים לבנות תכשיטים באופן עצמאי. הרווח על מכירת תכשיטים כאלו הוא גדול ויש צורפים שבזמן הפנוי שבין תיקוני התכשיטים, הם בונים תכשיטים חדשים.
פתיחת עסק של עיצוב תכשיטים

איך נכנסים לשוק? 

כדי להיכנס לשוק, עליכם לעצב תכשיטים טרנדיים שיגלמו את האופנה. ברגע שרואים את היכולות שלכם כמעצבי תכשיטים, תוכלו גם להיכנס לקו עיצובי חלק יותר. לכל אישה יש טעם שונה. יש את אלה שתאהבנה תכשיטים דקיקים, ולעומתן יש נשים שתעדפנה תכשיטים עבים, יש כאלו שיעדיפו דווקא מלכותיים, ויש כאלו המתחברים לסגנון ילדותי ומצועצע. ובקיצור, כדי להיות מעצב תכשיטים מוצלח, עליכם להיכנס לקו האופנתי ולעצב תכשיטים בכמה שיותר קווי עיצוב. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

איך להיות עצמאיים בשוק עיצוב התכשיטים? 

כדי להיות עצמאיים בכל תחום שהוא, צריך הרבה מאוד אומץ ויוזמה. אומנם לא כל העצמאיים הם בעלי אופי כריזמטי, אבל תכל'ס אם אין את הכריזמה, נשארים שכירים, זו המסקנה. הכי קל לקבל משכורת מדי חודש וללכת לישון רגועים. אבל מה לעשות שהמציאות מספרת שהכסף הגדול מחכה דווקא לעצמאים. במדינת ישראל רק 15% מהאזרחים הופכים להיות עצמאיים, למרות ש – 80% מהאזרחים במדינה מאמינים כי עצמאיים מרוויחים יותר משכירים. למה? איך זה קורה? 

לכל אחד מאיתנו יש תכונה אנושית – לראות שחור. אנשים רואים משום מה רק את העסקים שפושטים רגל, ובהחלט ישנם עסקים רבים כאלה. מה גורם לפשיטת רגל? כאשר פותחים עסק בפזיזות בלי חישובים פיננסים, ובלי בדיקת היתכנות כלכלית, ההשקעה בפתיחת העסק עלולה לרדת לטמיון. 

איך מקימים עסק של עיצוב תכשיטים בצורה נכונה? 

  • בדיקת היתכנות עסקית – יועץ עסקי יבדוק את כדאיות ההשקעה בתחום.
  • בניית תוכנית עסקית וגיוס מימון – יועץ עסקי יבדוק מהן העלויות המדויקות לפתיחת העסק ובהתאם לנתונים הוא יבנה תוכנית עסקית ממנפת. 
  • רכישת ציוד והשכרת מבנה – לאחר שיש בידכם את המימון הדרוש תוכלו לרכוש את הציוד החסר לכם ובמקרה הצורך תוכלו גם להשכיר חדר לעבודה נעימה ושקטה. 
  • שיווק, מיתוג ושת"פ – אתם מעצבים תכשיטים לקהל יעד מסוים. נסו להרחיב את השיווק ולהגיע לקהל יעד רחב יותר. 

גם אם אין לכם רעיון עסקי ברור, ולא ברור לכם בדיוק מה השירות אותו אתם מעוניינים לתת בתחום בו אתם מקצועיים, תוכלו לגשת למומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים שיבנו עבורכם תוכנית עסקית ברורה ומוגדרת בתחום בו אתם מתמקצעים. תוכנית עסקית היא המפתח להצלחת עסקים. בתוכנית העסקית מפורט לפרטי פרטים הרעיון העסקי, הדרך להגשמה שלו, מקורות המימון, ההוצאות וכל פרטי העסק הרלוונטים. 

יחד עם המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים עוד תגיעו רחוק. תנו ליועצים העסקיים המובילים בתחום ללוות אתכם בדרך להגשמת היעד. כי אתם יכולים להצליח ולהגיע רחוק!