איך להיות מורה פרטי? המדריך המלא כאן לפניכם

מורה פרטי מתאים למי שמחפש לעבוד פחות שעות ביותר כסף. על שיעור של 45 דקות, הורי התלמיד מוכנים לשלם שבעים שקלים. למה לעבוד בשכר מינימום כשכירים, כאשר יש לכם את האפשרות להעביר שיעורים פרטיים.  

האם יש צורך לעבור הכשרה בתחום מסוים? 

תלוי מי קהל היעד שלכם. אם אתם הולכים על גילאי בית ספר כיתות א' – ה', כל מה שתצטרכו לדעת כדי ללמד אותו חשבון, זה לדעת חיבור וחיסור ועוד קצת מעבר לזה. אבל אם אתם עומדים להגיש שיעורי עזר בהיסטוריה, תצטרכו להכין את עצמם עם התוכן ההיסטורי לפני שתפגשו עם התלמיד. כדאי שגם תהיו בעלי יחדות בגרות רבות בתחום אותו תלמדו. 

הורים רבים מעוניינים לעזור לילדים שלהם להתקדם. ולשם כך הם שולחים אותם למורה פרטי שיעשה עם הילד שיעורי בית ולא יותר מזה. 

אם למדתם הוראה מתקנת קהל היעד שלכם יתרחב לעוד ילדים המתקשים בקריאה/כתיבה ובשאר המטלות הלימודיות.

מורה פרטי

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

איך מגיעים לתלמידים? 

בעולם הדיגיטלי של ימינו, זו ממש לא בעיה. נכנסים לאתר lessoons ומשאירים פרטים. אתר זה מיועד להתקשרות בין תלמידים למורים פרטיים. 

איך להפוך מורה פרטי טוב? 

בואו נתחיל בזה, הכל עניין של כישרון. יש כאלה שיצרו 'קליק' כמעט עם כל תלמיד שיגיע אליהם, דבר שתורם מאוד ללימוד המשותף ונותן לתלמיד דחיפה ורצון עז לרצות את המורה שמשקיע בו. אבל למרות זאת, יש כמה דברים שחשוב לדעת. 

  • מי התלמיד – לפני שאתם מתחילים לעבוד עם תלמיד, עליכם לברר בן כמה הוא, מה החובות הלימודיות שלו, באיזה תחום הוא מתקשה. ככל שיהיה לכם יותר מידע על התלמיד ועל אופיו, כך תוכלו להתכונן לקראת המפגש ולהצליח כבר מהשיעור הפרטי הראשון.

  • תכנון מוקדם – אין מצב שהתלמיד מגיע לשיעור בלי שהכנתם את עצמכם מראש. גם אם התלמיד בסך הכל צריך ללמוד כיצד פותרים תרגילי חילוק מורכבים, זה דורש ממכם לרענן את הזיכרון. יהיו פעמים שההתארגנות שלכם לשיעור לא תדרוש מכם למעלה מעשר דקות. 

  • הדרגתיות – רוב הילדים שמגיעים למורים פרטיים, אינם חובבי לימודים (בלשון המעטה). חשוב מאוד להתחיל איתם בהדרגה. בשיעור הראשון להכיר אותם ולהתחיל לגעת בחומר, בשיעור השני יותר לימודים אך עדיין לא דרישה מאסיבית של רצינות מהתלמיד, כך לאט אבל בטוח תרכשו את לב התלמיד ותתחילו ללמוד יחד ביתר רצינות.

למה עבודה כמורה פרטי משתלמת? 

  • עבודה אינטליגנטית – אם אתם אוהבים את התחום ויש לכם מה לתרום לאחרים, זו יכולה להיות עבודה שתגרום לכם סיפוק רב. זו עבודה שמונעת מהמוח להתנוון… דבר שמעלה את הערך שלכם בקורות החיים.

  • שכר גבוה – נדירות הן העבודות שעוד לפני שצוברים בהן ניסיון, מקבלים יותר משכר מינימום. בעבודה כמורה פרטי תקבלו הרבה יותר משכר מינימום לשעת לימוד בודדת.

  • אין בוס על הראש – אם לא מתאים לכם לעבוד שעות רבות, תוכלו להכניס מעט תלמידים ללמוד אצלכם. רוצים להרוויח יותר? תתחילו להכניס יותר תלמידים.

  • בלי השקעה כספית – כדי להקים עסק ולהתחיל לעבוד כעצמאי, יש צורך להשקיע הרבה מאוד כסף. בעבודה כמורה פרטי, אתם צריכים להשקיע זמן ומעט מאוד כסף (לרכישת חוברות לימוד וכדומה).

     

אם החלטת להפוך למורה פרטי ולהרוויח מזה כסף, חברת המפתח לליווי והקמת עסקים המסייעת לעסקים בהקמה מול הרשויות בכל מה שצריך תסייע גם לך בכל מה שצריך. מוזמנים ליצור קשר וליהנות משירות טוב ויעיל.