איך להיות מדריך טיולים מצליח?

ענף הטיולים מפותח מאוד. במיוחד בארץ ישראל המושכת אליה תיירים מכל רחבי העולם בזכות קדושתה ועברה. אם למדתם הדרכת טיולים תוכלו גם אתם להנות מעסק מכניס ומטיול מהנה בכל עונות השנה. איך הופכים למדריכי טיולים ומהם השלבים להקמת עסק כזה? המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים מסבירים. 

הקמת עסק עצמאי בתחום הדרכת טיולים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מי קהל היעד? 

 

  • מוסדות חינוך – במהלך שנת הלימודים כל המוסדות מכל המגזרים ללא יוצא מן הכלל, מוציאים את התלמידים שלהם לטיולים למקומות שונים, על פי רמת הכיתה. כל שנתון יוצא לטיול נפרד, מה שמגדיל את הצורך במדריכי טיולים בשטח. 


  • משפחות – משפחות שיש להם אהבה לטייל דווקא במסלולי שטח ולא רק ליהנות מאטרקציות, ישמחו מאוד לקחת אתכם כמדריך הטיולים שלהם, על מנת למנוע מצב של אי התמצאות המוביל למצבים לא נעימים בשטח לא מוכר ולא סימפטי. 


  • תיירים ומארגני נופשים – תיירים המגיעים מחו"ל ורוצים להכיר את ארץ ישראל. אוהבים לשכור שירותי מדריך טיולים. פנו גם למארגני קבוצות מטיילים, מלונות וכדומה בהצעת שירות.מהם השלבים להקמת עסק להדרכת טיולים? 

  • פתיחת עסק רשמי – על מנת להיות בעלי עסק במדינת ישראל, עליכם לפתוח תיק ברשויות המס והביטוח הלאומי. מומלץ ביותר לעבור את השלב הזה עם יועץ עסקי מומחה העובד יחד עם רו"ח שידריך אתכם ויעשה לכם את רוב העבודה.

     

  • הכנת 'שיעורי בית' – כדי להיות מדריך טיולים, אתם צריכים להכין לעצמכם רעיונות לתוכניות במהלך הטיולים, לכל שכבות הגיל איתם תעבדו, מידע וסיפורים מעניינים על המקומות בהם תקחו את המטיילים שלכם ועוד. כל זה לא קורה לבד, תצטרכו לעבוד על זה ולהכין את הקרקע לקראת הפניה למוסדות כחלק מתהליך השיווק שלכם.

  • פרסום ומיתוג – כדי להצליח בתחום, עליכם לרקוד על הבמה השיווקית. איך עושים את זה? על ידי פרסום מוצלח ומיתוג קולע. אם יש לכם גם תעודת עזרה ראשונה, זו נקודת התבדלות מצוינת על פני מתחרים אחרים. וחשוב מאוד לציין זאת בפרסומת השיווקית שלכם.

  • בניית תוכנית עסקית – כל עסק עצמאי, לא משנה מה סדר הגודל שלו, ישפר את ההתנהלות שלו גם לטווח הארוך, על ידי בניית תוכנית עסקית. תוכנית עסקית היא המפתח להצלחה ושגשוג העסק. 

יועץ עסקי מומלץ לליווי עסק להדרכת טיולים

היועצים העסקיים המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים כאן בשביל לתת לכם יד עד לשלב המעשי בפועל. הניסיון שלנו בשטח מוכיח את עצמו פעם אחר פעם. גם אתם יכולים להנות מרווחי עסק מצליח אז קדימה, דברו איתנו.