איך בעלי עסקים קטנים מתמודדים מול התייקרות המיסים?

שר האוצר אביגדור ליברמן, לא מתכנן לעזור לבעלי עסקים להתמודד מול התייקרות המיסים. למה? איך? כמה? כל מה שרציתם לדעת נמצא כאן. 

מה גובה המיסים הצפוי לקראת שנת 2022?

בשנה שעברה סכום המיסים המצטבר במשרד האוצר הגיע ל 410 מיליארד שקלים. כעת הכלכלנים חוששים שהמיסים עומדים להתייקר בעוד עשרה מיליארד שקלים – לא פחות ולא יותר! 

בתקופה האחרונה אנו עדים לצניחת מדדים בבורסה. אבל למרות שהבורסה מהווה נתח נכבד מהכלכלה הישראלית, אין לה השפעה על העולם העסקי. תכל'ס, המשק הישראלי נמצא בתנופת עליה. בינתיים הגרף אינו סטטי וממשיך לעלות ולטפס כל הזמן. 

האם הקורונה לא השפיעה לרעה על המגזר העסקי? 

בטח שכן. אבל כרגע האומיקרון די מאחורינו. כלומר, עדיין יש חולים, אבל בפועל בעלי העסקים פחות מרגישים אותה. מדיניות הממשלה השתנתה, אין סגרים ומי שנפגע בעיקר הם העוסקים בתחום התיירות. נכון, התייקרו עלויות השינוע והעניינים זזים אט אט. אבל בגדול ניתן לאמר שזהו, הגיע מלחמת רוסיה אוקראינה והקורונה כבר פחות מדוברת. אוקראינה היא יצרנית החיטה הגדולה בעולם ולכן מחירי החיטה בעולם הולכים להתייקר. על מי זה משפיע? על כל צרכני המזון, המיסים עולים.   

איך בעלי עסקים קטנים מתמודדים מול התייקרות המיסים?

האם הקורונה לא השפיעה לרעה על המגזר העסקי? 

  1. המדינה מתכננת לקחת חלק מהרווחים ולהקדיש אותם למלחמה ביוקר המחירים במדינת ישראל. למה צריך כסף כדי להילחם בכסף? לא ברור עדיין, אבל זה מה שמשרד האוצר מתכנן לעשות. 
  2. התייקרות המיסים בעוד מיליארדי שקלים נובעת מכך שעסקים מרוויחים יותר. ולכן, שר האוצר החליט כי אם זה המצב במדינה, אין צורך לפצות עסקים קטנים, כי השטח מספר שהם מצליחים מאוד. הוא לא לוקח בחשבון שנתון סטטיסטי לא מדבר על כולם. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

האם לא יהיו בעלי עסקים קטנים שיקבלו פיצויים? 

כרגע שר האוצר אביגדור ליברמן עלה על עץ גבוה מאוד והוא לא מתכנן לתת פיצוים לעסקים קטנים, אלא רק לכאלה שיוכיחו ירידה משמעותית מאוד ברווחים. 

חולמים להרוויח הרבה כסף? לא יודעים איך לעשות את זה? 

אם יש לכם עסק ואתם מרגישים שהוא לא ממש את הפוטנציאל שלו, מקומכם איתנו. אנו מלווים עסקים רבים בדרך אל הצמיחה המשמעותית שלהם. אם יש לכם עסק, אין סיבה שלא תפיקו ממנו את המירב. איך עושים את זה? קודם כל לומדים להתנהל נכון מבחינה הכי בסיסית. אחרי זה בודקים הלאה. אולי תוכלו להקים אתר או לשכלל אתר קיים, אולי למתג את העסק מחדש וכו'. כל עסק מה שמתאים ומה שנצרך לו. 

הקליקו כאן כדי לתזמן לעצמכם פגישה עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים. כי כאן המקום לקידום עסקים.