איך בונים תוכנית עסקית מושלמת?

חולמים שהעסק שלכם יפרח וילבלב? רוצים לראות שאתם על המסלול הנכון כבר מהשלבים הראשונים? בדיוק בשביל זה אתם צריכים לבנות תוכנית עסקית. תוכנית עסקית היא הכלי שיעזור לכם לבנות את העסק שלכם בצורה מושלמת.

לאן אתם שואפים להגיע? 

מחקרים מוכיחים שאנשים לא מסוגלים להתקדם בלי מטרה מוגדרת. בדיוק בשביל זה אתם צריכים להיכנס לנעליים של העסק שלכם ולשאול את עצמכם מה החזון שלכם? איפה אתם רוצים למצוא את עצמכם עוד שנה שנתיים ושש? אילו מוצרים אתם הולכים למכור? מי הולך להיות קהל היעד שלכם? וכו'. 

השלב הזה אינו כבול להיגיון או למציאות, פשוט תעשו לעצמכם סיעור מוחות, ותכתבו על דף את כל מה שעולה לכם בראש. בשלב הבא כבר תגיעו למציאות, ואיך אתם הולכים להוריד את המחשבות הנכונות לעולם המעשה. 

תכנית עסקית טובה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

עכשיו בונים את המודל העסקי

עכשיו מתחילים לרדת לחישובים מתמטיים. כלומר, כמה כסף בפועל יניב לכם העסק שלכם אחרי ההשקעה שלכם. כמובן שכדי לעשות זאת בצורה נכונה שמשקפת את המציאות, עליכם לראות שלא השמטתם פרטים במהלך חישוב הרווחים.

גם כאשר אתם האנשים הכי מציאותיים, אתם צריכים כבר עכשיו מהשלבים הראשונים לכלול בתוך סעיף זה, גם את הרווחים הפוטנציאלים של העסק. אל תהיו עם ראש קטן של כאן ועכשיו, נסו לדמיין את עצמכם עוד עשר שנים, אחרי שהעסק שלכם כבר מבוסס ופועל על סוג של סרט נע…

כאן גם תצטרכו לפרט את כל הפרטים לגבי החולשות של העסק שלכם ואיפה עלול להיות נקודת התורפה שלו. 

איך לא? אסטרטגיה שיווקית

לפני שאתם חושבים איך להתחיל למכור תחת הכותרת הזו, אתם צריכים להבין: אסטרטגיה שיווקית, זה לא כמה אתם הולכים למכור, ואפילו לא איך אתם הולכים למכור. אלא איך אתם הולכים להציג את המוצר שלכם, מה יהיה הסלוגן שלכם ואיך אתם הולכים לגרום ללקוחות העתידים שלכם להפוך אכן ללקוחות שלכם. 

בתחילה, תצטרכו גם ממש להוציא לפועל את כל הרעיונות, אבל לאט לאט, זה כבר לא יהיה דבר, כי תתרגלו לכל מה שעסק עצמאי דורש מבעליו. 

פנו למומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים

כאשר מדברים על עסקים, מדברים על עולם רגיש המלא בנקודות אור ונקודות חושך. כדי לפתוח עסק עצמאי ולהצליח איתו, צריך המון ידע, המון יכולת התמדה, והכרה עם השוק של העסקים העצמאיים כדי לדעת מאילו טעויות להימנע. 

המומחים של סטארטיפ – המפתח ללווי והקמת עסקים, יעזרו לכם לבנות את התוכנית העסקית שלכם בצורה מושלמת.

בנוסף לכך חשוב לנו שתדעו, שאצלינו תמצאו שירות נדיר של בניית אתרים וכתיבת תוכן במגוון נושאים. כלומר, הגעתם למטרת פתיחת עסק, ולקבלת ליווי של היועצים שלנו, ואם תרצו תוכלו לקבל במסגרת השירות גם אתר מושלם לעסק שלכם. הקליקו כאן לתזמון הפגישה שלכם עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים.